Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nyomtató hálózati probléma?

Nyomtató hálózati probléma?

Figyelt kérdés

Egyetem miatt vettünk egy nyomtatót (HP DeskJet 2620), amit otthon sikeresen beüzemeltünk, csatlakozott a Wi-fi-hez is, de elhoztam az albérletembe ahol nem kapcsolódik az internethez. (beírtam IP címet valamint próbáltam ugyanúgy mint telepítésnél de eltűnt a Setup hálózat ami akkor volt). A számítógépes illesztőprogram négyszögletű USB-kábellel szeretné csatlakoztatni /ami természetesen nincs/, de szerintem a verzió újraidnítása is lehetséges megoldás lenne /de nem tudom, hogy hogyan kell/.

Ha valakinek van valamilyen ötlete írja le, nagy segítség lenne :)



2019. szept. 9. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azon túl vagy hogy letöltöd a használati útmutatót, és lépésről lépésre végigviszed?


Hol akadsz el?


Resetelted a nyomtatót?


Megnézted a használatiban hogyan kell előlről kezdeni?


A wifi routerben megjelenik a nyomtató?

2019. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a gondom, hogy a nyomtató nem akar csatlakozni a Wi-fi-re. Külön sikerül csatlakoznom az ő hálózatához (szóval tudok nyomtatni) de nem kapcsolódik a rendes hálózathoz /szóval minden alkalommal rá kell kapcsolódnom a nyomtató hálózatára/.

Ezáltal az a gondom, hogy így nem annyira gördülékeny mint amilyen lehetne.


A másik wi-fi hálózatra rendesen csatlakozott, ezt nem akarja elfogadni^^


Már néztem minden használati utasítását, internetes oldalakat is

2019. szept. 9. 19:30
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

A router támogatja a WPS -t? Próbáltad úgy?

https://www.youtube.com/watch?v=lQUu1uGTlQ4

2019. szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!