Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem mutatja az instagram...

Miért nem mutatja az instagram, hogy mit lájkoltak az ismerőseim?

Figyelt kérdés

Eddig, ha telefonon az instagrammon belül a “sziv” ikonra kattintottam, meg tudtam nézni, milyen képeket lájkoltak az ismerőseim, kiker követtek be, milyen bejegyzésekhez szóltal hozzá.

Ám egyik percről a másikra ez eltünt. Ki van kapcsolva a telefonomon az automatikus frissítés, tehát az instagram nem frissülhetett magától. Ki sem jelentkeztem, nem csináltam semmit, csak eltünt. Nincs olyanra lehetőségem, hogy lássam ki mit tetszikelt.

Járt még így valki rajtam kívül? Ez is ilyen pár napig tartó hiba az instánál, mint mikor a múltkor profilokat töröltek, vagy esetleg én nyomtam el valamit?

Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2019. szept. 11. 15:47
 1/2 anonim válasza:
Külföldön olyanná frissítették az instagrammot hogy nem látod kik és mennyien kedveltek egy bejegyzést. Abból az okból kifolyólag hogy a fiatalok voltak akadva ha nem annyi kedvelés jött mint amennyit várták stb. Vagy az is lehet hogy túl régi a verzió és nem ártana frissíteni😊🙂
2019. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen. Errol hallottam, de itt nem ez a problema.

Egyebkent nem dobja fel a telefonom, hogy elerheto volna uj frissites, szerintem a legujabb verzio van ... nem tudom mi lehet.

2019. szept. 12. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!