Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért nem mutatja az instagram, hogy mit lájkoltak az ismerőseim?

Eddig, ha telefonon az instagrammon belül a “sziv” ikonra kattintottam, meg tudtam nézni, milyen képeket lájkoltak az ismerőseim, kiker követtek be, milyen bejegyzésekhez szóltal hozzá.

Ám egyik percről a másikra ez eltünt. Ki van kapcsolva a telefonomon az automatikus frissítés, tehát az instagram nem frissülhetett magától. Ki sem jelentkeztem, nem csináltam semmit, csak eltünt. Nincs olyanra lehetőségem, hogy lássam ki mit tetszikelt.

Járt még így valki rajtam kívül? Ez is ilyen pár napig tartó hiba az instánál, mint mikor a múltkor profilokat töröltek, vagy esetleg én nyomtam el valamit?

Köszönöm a válaszokat előre is! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Instagram, insta, bejegyzés, lájk, poszt, fénykép, like, ismerős

szept. 11. 15:47  Privát üzenet  

A válasz
Külföldön olyanná frissítették az instagrammot hogy nem látod kik és mennyien kedveltek egy bejegyzést. Abból az okból kifolyólag hogy a fiatalok voltak akadva ha nem annyi kedvelés jött mint amennyit várták stb. Vagy az is lehet hogy túl régi a verzió és nem ártana frissíteni😊🙂

# 1/2Időpont szept. 12. 10:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen. Errol hallottam, de itt nem ez a problema.

Egyebkent nem dobja fel a telefonom, hogy elerheto volna uj frissites, szerintem a legujabb verzio van ... nem tudom mi lehet.

# 2/2Időpont szept. 12. 17:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a Facebookon nyilvánosra kiteszek valamit napomnak meg lehet nèzni azokat akik nem ismerőseim és megnézték a napom hogy kik azok?
Facebook-on hogy lehet eltüntetni a hírfolyamomból, hogy az ismerőseim mit lájkoltak, osztottak meg?
Hogyan lehet FACEBOOK- on látni azonnal, hogy ki mit lájkolt, mármint képekre ill hozzászólásokra gondolok. Van esetleg valamilyen program, ami listázza ezeket és azonnal...
Facebook-on a "történetek" résznél láthatom, hogy ismerőseim képeit mennyien lájkolták?
Honnan lehet megtudni, hogy a Facebookos ismerőseim lájkolták-e egy álatam létrehozott oldalt?
Faceookon hogyan lehet megnézni, hogy egy lapot kik lájkoltak azok közül akik nem az ismerőseim? Rámentem a "kedvelőkre", de ott nem hozz ki konkrét személyt.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!