Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple Watch Serie4 pulzusmérőj...

Apple Watch Serie4 pulzusmérője van olyan pontos mint pl. egy futópad, vagy szobabicikli "tenyeres-pulzusmérője"?

Figyelt kérdés

2019. szept. 13. 22:53
 1/4 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
Szia! Kardiológián dolgozom. Nincs semmi releváns abban amit mér. Nem jobb, és igazából nem jó semmire.
2019. szept. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, csak azért is,mert haverom edzéshez használja és tényleg elég valós értékeknek tűnik amit mutat.
2019. szept. 14. 11:14
 3/4 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=YeLAso4_cT4

Ebben a videóban is elég hitelesnek tűnik

2019. szept. 14. 11:18
 4/4 anonim válasza:
Egy hete vettem az órám, és első pár nap eléggé magad pulzust mutatott nekem nyugalmi helyzetben 125. Meg is lepődtem, mert habár tudom hogy nekem néha 100-105 a nyugalmi pulzusom, a 125 magasnak tűnt. Bár pont front is volt meg nemtudom hogy releváns volt e, vagy a vásárlás izgalma hatott rám, de most a napokban már “normalis” 80-85 körüli értékeket kapok, kivéve ha futok a villamos után haha
2019. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!