Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet kapni - vagy Magyarországi telefonvonallal működő - vezeték nélküli jeltovábbítót/áthidalót vezetékes analóg telefonvonalhoz?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolnék : [link]


Csakhát az emberek természetesen elkapkodták, már nem lehet kapni. S szerintem nem véletlenül keresték ezt rajtam kívül annyian mások is.


Lényeg, hogy a vezetékes analóg telefonvonalat egy olyan szobába szeretném eljuttatni, ahol nincsen telefonaljzat, de kellene - VEZETÉKES telefon használatához.


2019. szept. 23. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Dehogy kapkodták el. Egyszerűen csak kifutt termék, és igény hiányában nem rendelnek és nem gyártják.

Okafogyottá vált. Beszélni lehet ugyanekkora távolságra DECT vezetéknélküli készülékkel, ez utóbbihoz lehet akár külön töltőt is venni, hogy ne kelljen mindig visszavinni a bázisra. Faxolni pedig... hát, amit valaki csak faxon tudna elküldeni, arra inkább nem is vagyok kíváncsi, a fax vagy egy évtizede már idejétmúlt dolog.

2019. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!