Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek egyetem...

Milyen laptopot vegyek egyetemi használatra?

Figyelt kérdés

A következő programoknak kellene rajta jól futni: Labview, AutoCAD, ChemCAD, Matlab, esetleg Python.

A Lenovo YOGA 530-as tetszett meg, különösen az, hogy esetleg még jegyzetelni is tudnék rajta.

Mi a véleményetek róla? Jár-e hozzá stylus?

Továbbá lehet-e rajta kézírással írni, jegyzetelésre alkalmas-e?

Ha bárkinek van egyéb jó ötlete erre az alkalmazás kombóra, szívesen fogadom. (ár max. 250 ezer)

A válaszokat előre is köszi! :)



#jóga #Lenovo #laptop egyetemre
2019. szept. 25. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Lenovot én nem vennék, a Yoga szériát mondjuk nem iserem de rengeteg lenovo szériának van egy olyan betegsége, hogy törik a zsanérja.
2019. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nézz körül az Asus tájékán, minden ismerősöm csak dicséri. (Kérlek ne pontozzatok le azért, mert szerintetek az asus szar)
2019. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Végül győzött a teljesítmény és maradok a kézi jegyzetelésnél. Egy hp zbook g1-est sikerült beszerezni jóval áron alul. Ez tuti vinni fog minden programot. Erről (hp termékek-laptopok) mi a véleményetek/tapasztalatotok?
2019. okt. 9. 14:30
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja és még hozzátenném, hogy ha nem lett volna ez az egyedi ajánlat, akkor valószínűleg asus-t kerestem volna. A gyakvezem is ezt ajánlotta és elég sok diáknak asus-a van.

Köszönöm a válaszotokat! :)

2019. okt. 9. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
#2 vagyok. A hp laptopok eléggé minőségiek, bár én csak az üzleti laptopjait ismerem, azokkal volt dolgom.
2019. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!