Macbook akkumulátor?

Figyelt kérdés
2 éves a Macbook pro-m és akkumulátor cserét jelez. Az 1000 feltöltési ciklus helyett én most tartok a 403-nál. Az volna a kérdésem, hogy mitől mehetett tönkre? 20%-nál meg simán kikapcsol, és amikor töltőre teszem azt írja ki, hogy 0%. Ha kicseréltetem, akkor mit kellene máshogy csinálnom, hogy ne menjen tönkre ilyen hamar?

2019. szept. 25. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezeknél nincs részleges töltési opció?

Arra gondolok, hogy gyakori hálózati üzemnél ne töltsön 100 %-ra.

Annyi pénzért már illene szoftveresen lekezelni ezt a helyzetet, hogy a hálózati üzem (állandó full töltés) ne nyírja ki az akkut.

2019. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg eleve hibás volt az aksid.


Én 700 ciklus fölött vagyok és agyon nyúzom a laptopomat, soha sem kapcsolom ki csak lehajtom és így is tökéletes állapotban van.

2019. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, te hogyan szoktad tölteni? Én mindig megvártam amíg teljesen lemerült, és utána tettem töltőre. Viszont volt hogy napokig nem használtam, és teljesen lemerülve hagytam. Lehet hogy ez volt a probléma? (Nagyon nem értek az elektronikai cuccokhoz, elnézést.)
2019. okt. 3. 08:12
 4/4 anonim ***** válasza:

azt mondják, hogy ezeknél az akksiknál legjobb 40 és 80% között tartani őket valamint többször tölteni, mint kevesebbszer többet (tech2,.. stb)

én is így gondolom és eddig be is jön a termékeimnél.

2019. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!