Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért hiszi sok ember azt....

Miért hiszi sok ember azt. Hogy a Ryzen procik jobban melegszenek, mint az Intelesek?

Figyelt kérdés
Nekem a Ryzen 5-öm egy 10k-ás toronyhűtővel is 30 fok körül mozog a hője, több óra játék után is max 50 fok. Ehhez képest minden ismerősöm azért szidja, mert ha nem raksz rá 50k-ás vízhűtést, akkor szétcseszi az egész géped.

2019. szept. 26. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idaig szinte minden amd proci melegedett, intel hutese jobb
2019. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ismerőseidet kérdezd.
2019. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért lenne jobb az intel hűtése? Mind a ryzen, mind az intel procik hűtő "kupakja" alá termálpaszta van nyomva, kivéve az 1-2 generációs, és a legújabbb generációs itnel i cpu-k mert azok forraszrottak. Amd oldalon a 3. gen Ryzen cpu-k vannak csak forrasztva, azaz ha csak nem legújabb genes cpu-d van, így is úgy is szarabb a hűtése, mert nem forrasztott a kupakja.
2019. szept. 26. 22:56
 4/6 meszike91 ***** válasza:
100%
Mert régen így volt és így maradt meg a fejekben.
2019. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert az én FX-em 38 fokos alapjaraton.

Es sokan azt hiszik hogy ez minden Amd-re igaz.

A vizhűtés istenitőknek se kell minden szavukat elhinni.

2019. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régen az AMD-k gúnyneve "kazán" volt, mert hajlamosabbak voltak a melegedésre.

De ez régen volt.

Ahogy korábban is írták szerintem is ez maradhatott meg sokak fejében

2019. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!