Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a jobb laptop? Javaslat?

Melyik a jobb laptop? Javaslat?

Figyelt kérdés

-Lenovo v130 81HN00P4HV2 (i3 7020u, 8GB ram, 1080p kijelző, Radeon 530 2gb, 128SSD+ 1TB HDD,2 cella,USB 3.0 2db, DVD író/olvasó)

-Asus VivoBook x555QA-DM253 (AMD A12-9720p, 8GB ram, 1080p kijelző, Radeon R7 2GB, 1TB HDD, 2 cella USB 2.0 1db, USB 3.0 2db, DVD író/olvasó)


A követelmények: Nagy tárhely, 8GB ram,Dedikált videokártya, FullHD kijelző, USB 3.0, HDMI, Win 10.


400€ ig van a fentebb leírt kettőtől jobb?


Netezésre, tanulásra, filmezésre, kezdő programozásra, régebbi videojátékok játszására használnám.



2019. okt. 2. 09:50
 1/2 anonim válasza:
51%

A lenovo V szériája, ha jól tudom, a vállalatoknak lett kitalálva. Különösen azoknak, akik nem akarnak thinkpadeket venni, mert nem igényük az azok nyújtotta lehetőségek(pl biztonságosság). Ideapadoknál talán valamivel alkalmasabbak munkára/dolgozni(akár sulis projektekhez).

A vivobook x szériájával nekem negatív tapasztalatom van, igaz az ennél gyengébb változat és az az x541u széria tagja.

Az élményem miatt mondanám inkább a v130-at. Esetleg még dell vostrok között találhatsz valamit ami jó lehet neked, vagy acer aspireök között.

Jó tanács: SSD mindenképpen legyen, rengeteg dob a felhasználói élményen.

2019. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Egyértelműen az Asus. Most Lenovo van nekem is már egy ideje és eddig ez a legrosszabb laptopom, ami volt. A touchpad sokszor indokolatlanul megőrül és össze-vissza ugrál, ez nem csak nálam van jelen, hanem már több helyről is hallottam az egyéb problémák mellett.

Ez előtt Asus-om volt és minden szempontból sokkal jobb volt, csak ajánlani tudom.

2019. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!