Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy jó replika vagy egy...

Egy jó replika vagy egy drágább eredeti?

Figyelt kérdés

Két óra tetszik nagyon, az egyik egy Rolex replika 40 ezerért, automata szerkezettel, és nem olyan gagyi külsővel.

A másik pedig egy Zeppelin kvarc óra. Ez viszont 75 ezer. Linkelek két képet, hogy szerintetek melyik volna a jobb.

A Rolex utánzat olcsóbb, ugyanakkor egy klasszikus darab, míg a másik garanciás, eredeti, de igencsak drága.


[link]


[link]



2019. okt. 4. 19:17
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
64%

1.: A "REPLIKA" kifejezés azt jelenti, hogy az EREDETI gyártó vagy jogutódja, elkészíti egy saját, régi modelljüket újra. Csak a suttyók ezt rámondják a hamis, fosra is sajnos. Így megerőszakolva a szót.

Azaz a replia Rolex, az egy HAMIS, FOS!


2.: Hamis fost, csak hamis fos emberek viselnek!


3.: Idehaza, adni, venni, hírdetni, BŰNCSELEKMÉNY!


4.: Neked ki hinné el, hogy eredeti? (Persze tudom, te milliárdos vállalkozó vagy, csak sajnálod a pénzt.)


5.: Pl.: ezzel, mi a gond? [link]

2019. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
60%
Csatlakozom az elsőhöz, többet nem is lehet hozzátenni.
2019. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon kínos replikát hordani. Egy ilyen Rolex 2 200 000 Ft körül kapható. Nem ismerem az anyagi helyzeted de szerintem látszik rajtad, hogy nincs ennyi pénzed órára. Ezzel nem járnál jól egy komoly üzleti helyzetben sem és magánéletben sem. Válaszd inkább a másikat.
2019. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Nem érdekel, hogy ki hiszi el, vagy ki nem; nem is azért venném meg, hogy eredetiként próbáljam mutogatni.

Nem tetszik az Orient, hiába nagyon hasonló.

2019. okt. 4. 19:32
 5/48 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nincs pénzem ilyen órára eredetiben, de igazság szerint nem is nagyon számít ez nekem. A ruházatom nem rossz, menne vele végül is, és üzleti ügyekben sem mozgok pénzes emberek között, vagyis nem lenne kínos. Máskülönben meg az emberek java nem foglalkozik mások órájával, hogy most az eredeti-e vagy sem, nem is értenek hozzá, ahogy én látom, csak annyit, hogy Apple watch vagy sem.
2019. okt. 4. 19:46
 6/48 anonim ***** válasza:

Figyuzz! Rolex replika 40.000-ért?

Ne legyél balek!


A 8 éves lányomnak vettem egy CARTIER! replikát 10.000-ért!

[link]


Persze ez az oldal is balekokat keres 42.000-ért. XD

2019. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
70%

Hamis órával csak azt kommunikálod magadról, hogy te is hamis vagy! Nem hiszi el senki, hogy eredeti, ha nem kerül rajtad a ruha százezrekbe (nyáron is a fürdőnadrág, napszemüveg, papucs), vagy nem a legújabb félmilliós telefonod van (ami tizede egy Rolexnek).


A Zeppelin óráknak sincs semmi presztízse, egy név és hagyományok nélküli 1987-ben alapított német középvállalkozás terméke.


50-70 ezer körül a legjobb amit vehetsz a svájci Swatch Group Calvin Klein svájci órái, ezek egyszerre modernek, elegánsak és svájciak.

[link]

(A Swatch gyártja a közepesen drága Omegákat és a méregdrága Breguet órákat is.)


Ha meg csak simán jó órát akarsz presztízs nélkül, akkor vegyél Citizent vagy Seikot.

Egy elegáns darab: [link]

2019. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél hamisítványt hülyeség semmi értelme nincs.
2019. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Nekem nem presztízs kell, hanem az óra kinézete tetsszen. A Zeppelin fényévekkel jobban néz ki mint az a fali óra külsejű Seiko... Aki meg olyat mond, hogy egy Ronda szerkezetes Zeppelin helyett vegyek Calvin Klein divat vackot (merthogy az nem bevethető órának) meg egyenesen röhejes... Ne haragudj, de egy ilyen véleményre nem tudok adni :)
2019. okt. 4. 20:21
 10/48 anonim ***** válasza:

A Zeppelin Ronda szerkezete éppen úgy párezer Ft, mint a Swatch CK órák ETA szerkezete.

Lásd itt:

[link]


Ha nagyon jó minőségű másolatokat keresel, ami jogilag nem is hamis, de ezeket is ciki felvenni:

[link]

2019. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!