Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » BMW e36 Coupe Központizár...

BMW e36 Coupe Központizár probléma hogy kell megcsinalni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h sajnos a kocsi nem nyilik ki, a vezeto feloli oldal igen de a jobb oldal/csomagtarto sajnalatos modon nem.

Ha a kulcsal nyitod egyszeruen kibyilik a vezeto feloli es kesz, semmit nem lehet hallani h dolgozna kozponti zar.

Mit lehet tenni? Hol lehet a hiba? A kesztyutartonal van egy kis fekete doboz/computer mindenki azt mondja h az lehet a baj kicsereltem es nem jo, nem akarok ebay-s modszert alkalmazni mint a youtube videokon, szeretnek ra jonni h hol a hiba cagy hol keresem de sajnos interneten meg valaszt nem kaptam ra.

Nagyon szepen koszonom a segitseget a hozza erto embereknek.



2019. okt. 7. 19:25
 1/1 Károlyi Norbi válasza:
Szia, megoldodótt a probléma? Én is ezzel küszködök!
2020. szept. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!