Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha rendelek két távirányítós LED csíkot ugyan abból a fajtából, tudom őket külön-külön irányítani majd a két külön távirányítóval?

Nem tudom értitek e az a lényeg hogy pl. az egyik kék legyen a másik piros. Attól félek összekeveredik a kettő és pl. mindkettő kék lesz mivel ugyan az a fajta.

Keress kérdéseket hasonló témában: LED

okt. 9. 17:35  Privát üzenet  

A válasz

Ez csak vezeték nélküli megoldáson múlik amit a gyártó alkalmazott.

Ha pl. rádiós a távvezérlő és úgy alkották meg hogy erre felkészítették, akkor minden ok. Ha nem, akkor bukta.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 16%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont okt. 9. 17:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az lenne a bajom, hogy mostanság nem működik a CTRL+A parancs játékokban, illetva van mikor elindul balra valamiért. A billentyűzet nem hibás többbel is ugyan ez a baj. Az lenne...
A Blu-ray lemezt lejátsza a sima laptop? Marmint hogy ha csak simán beleteszem a CD lejátszó részébe akkor ugyan úgy elviszi mint a CD-t vagy ez egy két külön dolog?
Lenne egy kérdésem:nekem van most 8 gb RAM-om es meg akarok 8 gb ot venni. Amit kinéztem az Mhz ja ugyan az, a CL je is és mind a kettő ddr4-es akkor az jo lenne?
A 18650-es 3,7 V-os aksi ugyan olyan méretű, mint a sima AA 1,5V-os elem vagy 1,2 V-os AA aksi?
Van olyan e-cigi ami külön a nikotinos és a nikotin mentes liquidre vannak specializálódva vagy mindegyik ugyan úgy működik?
Media marktban vasarolt fullhallgatot csak ugyan abban az uzletben lehet kicserelni vagy mashol levo media marktban is?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!