Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telepített már be valaki...

Telepített már be valaki Solar Electric napelemes rendszert az otthonába?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Megéri az a kb 4 millió forint?

6,05 kW-os napelem teljesítménnyel.


2019. okt. 12. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Felmérés alapján kaptad az árat, hogy a te szükségleteidet ki tudja elégíteni a beajánlott tartalmú és árú rendszer?

És garanciát is vállallnak rá, hogy a beígért műszaki tartalmat fogja tudni produkálni?

És szükséged is van rá?

És ki is tudod fizetni?

És meg se kottyan, ha befektetett pénzt soha nem termeli vissza teljesen?

Ha bármelyik kérdésre nem a válasz, akkor nem ajánlott.

2019. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindent kilehet és kikell számolni pontosan.

Én is kiszámoltam és elvileg megérné, de ..

Ott van az de !

Ha majd több lesz belőle mint azt a politikusaink gondolnák és ő nekik már kevesebb hasznot hoz paks, akkor majd lehet hogy megadózatják ezt is mint mindent.

Sőt ahogy ismerjük őket, mert már bizonyítottak sok mindent, akár vissza menőleg is kinyomhatják rá a sarcot. Például környezet terhelés címen.

Én ezért nem vágtam bele egyelőre.

2019. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően környezettudatos villamosmérnökként el nem tudom képzelni, hogy egy átlagos értelmes embernek négymilliós, 6 kw-os rendszer okozzon boldogságot.

Valamit rosszul csinálsz az életben haver, ha neked tényleg erre van szükséged.

2019. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Felmérés alapján lett ez az ára és garancia is van rá.

Igazából ez a családnak csak egy feltevés volt, hogy nem lenne egy rossz ötlet, mert elég jó a fekvése, és talán jobban is járnánk vele.

Nem a boldogság kulcsa lenne ez.

2019. okt. 12. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem éri meg egy kínai 6 kW-os rendszert telepíteni 4 millióért, mert normális minőségi rendszert kapni ennél jóval olcsóbban.


nekem az 5 kW-os rendszer Sharp elemekkel + SMA inverterrel volt 2,6M...

2019. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!