Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés
MátéAzRendőr nevű felhasználó kérdése:

Milyen elektromos cigit vegyek?

10-15 ezer forint között keresek. Több ne legyen!

Kérdések hasonló témákban: cigaretta, e-cigaretta, elektromos, Vape

2019. okt. 29. 14:35  Privát üzenet  

A válaszok
Milyen céllal vennél e cigit? Nem hinném, hogy a liquid tisztábban tartaná a tüdőt mint a dohányfüst. Én nagyon megjártam az e cigivel, és senkinek sem ajánlom. Az egész ecigi körüli hajcihő hatalmas paraszt vakítás!

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2019. okt. 29. 16:31 Privát üzenet
Szerintem meg dohány-lobbi van az e-cigi ellen és mindent megfognak tenni, hogy inkább a füstöt szívd ne a gőzt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2019. okt. 29. 18:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerintem sokkal kevésbé károsítja a tüdőt. Ezért szeretnék átszokni inkább erre minthogy a sima cigit szívjam.

# 3/5Időpont 2019. nov. 6. 19:05 Privát üzenet
Ha már dohányzol, hamar rá fogsz jönni, hogy az az égett gőz mégsem ugyan az, mint a dohányfüst. Én is vásároltam egy készletet, és boldog voltam, talán le tudok vele szokni a nikotinról, a füstölésről. Aztán páromnak is vettem egyet, de azt már jóval olcsóbban. 15 év után még mindig megvannak az üveges szekrényben, de csak azért, hogy emlékezzek rá, hogy milyen hülye voltam, és hogy ne legyek többé balek! 9. éves koromtól dohányzom, de ezt a förtelmes átverést nem vagyok képes lenyelni!

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2019. nov. 6. 19:23 Privát üzenet
Utolso, azota vannak hasznalhato szettek is.:)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2019. dec. 17. 22:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen, akár mechanikus óraszerkezetű, időpont rögzítő készülék található a kereskedelemben amivel minimum 24 órán keresztül ellenőrizni tudnám egy adott elektromos fogyasztó be...
Elektromos láncfűrésznel honnan tudom, hogy az olaj ami benne van az jó kenest ad e?
Nagyon fontoss kérdésss! Az e-cigimben szerintem megtört a tank menete, mert csak forog és nem jön le róla és nem is feszül. Légyszi valaki ha tudja ezt hogy kéne leszedni, akkor...
Lépcsőházi autómata reléje nem nyit. Mi lehet a probléma?
Az UPC távirányítóm vezérli az elektromos fali kandallómat is. Mit tudok tenni, hogy ezt ne csinálja?
A "lépcsőházi" időzítős lámpák hogy működnek?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!