Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen elektromos cigit vegyek?

MátéAzRendőr kérdése:

Milyen elektromos cigit vegyek?

Figyelt kérdés
10-15 ezer forint között keresek. Több ne legyen!

2019. okt. 29. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen céllal vennél e cigit? Nem hinném, hogy a liquid tisztábban tartaná a tüdőt mint a dohányfüst. Én nagyon megjártam az e cigivel, és senkinek sem ajánlom. Az egész ecigi körüli hajcihő hatalmas paraszt vakítás!
2019. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg dohány-lobbi van az e-cigi ellen és mindent megfognak tenni, hogy inkább a füstöt szívd ne a gőzt.
2019. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem sokkal kevésbé károsítja a tüdőt. Ezért szeretnék átszokni inkább erre minthogy a sima cigit szívjam.
2019. nov. 6. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már dohányzol, hamar rá fogsz jönni, hogy az az égett gőz mégsem ugyan az, mint a dohányfüst. Én is vásároltam egy készletet, és boldog voltam, talán le tudok vele szokni a nikotinról, a füstölésről. Aztán páromnak is vettem egyet, de azt már jóval olcsóbban. 15 év után még mindig megvannak az üveges szekrényben, de csak azért, hogy emlékezzek rá, hogy milyen hülye voltam, és hogy ne legyek többé balek! 9. éves koromtól dohányzom, de ezt a förtelmes átverést nem vagyok képes lenyelni!
2019. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolso, azota vannak hasznalhato szettek is.:)
2019. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!