Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Keresek egy jó nyomtatót de...

Keresek egy jó nyomtatót de nem tudom hogy milyet vegyek. Lézereset akarok venni, de szeretném hogy szkennelni is tudjon, és számítana a fenntarthatósági ár. Kb 35000-50000 keret van rá, ti milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2019. okt. 30. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Nekem Epson DX valahanyas volt, nagyon jól dolgozott, fényképet is prímán nyomtatott meg minden, DE! Egy tintapatron-csomag majdnem annyi volt mint a gép! Megszabadultam tőle. A lényeg, hogy mindenképp nézd meg a kiválasztott géphez a patron-árat!
2019. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qkker1 ***** válasza:

"E! Egy tintapatron-csomag majdnem annyi volt mint a gép!"


pont az Epson az, amelyikhez a legjobb és legolcsóbb utángyártott patronokat lehet venni, és működik is vele.

2019. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. okt. 30. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
#2: Gondolod nem vettem utángyártottat? Lehet, hogy csak én fogtam ki valami vacakot de csak kb. 15 oldalt bírt, sima doku.
2019. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qkker1 ***** válasza:
Nekem ugyanannyit bírt, mint a gyári.
2019. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!