Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Nokia md12 hangszórom,...

Van egy Nokia md12 hangszórom, ha nyomkodom hol pirosan, hol zölden villog, kikapcsolni nem tudom, és nem csatlakozik a telefonhoz. Esetleg tudnátok rá valami megoldást?

Figyelt kérdés
Nem érte víz, ütődés, semmi. Egyszer feltoltottem és azóta nem működik.

2019. nov. 1. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen megoldásra gondoltál, szét kell szedni és megjavítani.

Csak mert én úgy vettem észre, hogy sokan szeretnének csodaprogramokat, ami két kattintással megjavít egy ilyet is, de ez sajnos nem így működik.

2019. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már megkaptam rá a választ hogy mit kell vels csinálnom. Máskor csak akkor válaszolj egy kérdésre ha tudsz valami értelmeset és hasznosat mondani :D
2019. nov. 3. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Csak kár, hogy nem vagy tisztában a Netikettel.

Ilyenkor illik leírni a megoldást.

Hogy másoknak is segíthess, ha már te is segítséget vártál.

Közös tudásbázis építése, ha sikerül értelmezni a fogalmat.

Egyébként meg ne ugass nekem kisöreg...

2019. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel majd rákérdez ahogy énis. Csak előre sajnalom, hogy ha egy magadfajta alacsony tudásu ember fog rá válaszolni, egy semmit nem érő válasszal,ahogy itt is tetted. Az ilyeneket letiltanám mert ha az ember nem tud értelmes dolgot mondani akkor maradjon kusba addig is értelmesebbnek tűnik :D
2019. nov. 3. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!