Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen alaplapot/motherboard/...

Milyen alaplapot/motherboard/ vegyek?

Figyelt kérdés
Én szeretnék venni egy i7 7700 procit venni, de az a gond,hogy nem tudom hozzá,hogy milyen alaplapot vegyek mi kompatibilis vele ami nem is gyenge és eléggé erős (max 80 k)

2019. nov. 9. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Fontos konkrétan ez a processzor? Szerintem egy AMD Ryzennel jobban járnál.
2019. nov. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen, csak mivel egy ismerősömnek ilyen van ezért ebben megbízok és tudom, hogy ezzel jó erős hardverem lesz, amugymeg én szeretem az AMD -t is csak hhoz nem értek, és nem tudom abból mi éri meg
2019. nov. 10. 16:53
 3/3 szántóvető ***** válasza:
a 6 magos 9400f az ami megéri.vagy ott a ryzen 5 3600 egy kicsit többért.ez 6 erős mag 12 szállal. utóbbihoz b450-es lap ami jó,az intelhez amit írtam b365-ös.a 7700 már a múlt,ilyet nem nagyon vesz ma már senki aki új gépet épít.
2019. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!