Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Okostévével kapcsolatban...

Okostévével kapcsolatban segíteség?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk egy okostévét, de nem igazán értünk hozzá. Szeretnénk fimeket nénzi nagyon jó minőségben, de ha az interneten keresünk rá videan vagy linkes beküldős oldalon, akkor elég pikszeles. Van a tv n valami gomb amivel be lehet hozni egy ilyen film gyűjteményt, de ott meg kell vásárolni 3 ezer forintokért, viszont nagyon jó felbontásuak. De elég drágának tartok 3-4 ezer forintokat 1 filmért. Akiknek van ilyen tv je( egyébként samsung a márkája), ők hogy szoktak filmeket nézni?

2019. nov. 9. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Letöltjük torrenten. Előfizethetsz hbo go-ra az se pixeles. Nincs havi 2000 ft.
2019. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan filmstúdió, amelyik a több millióért elkészített filmjét feltenné ingyen akármilyen minőségben, esetleg néhány művészfilmet. Amiket találsz itt-ott, azokat egyes emberek töltötték fel, és igazából csodálkozom, hogy nem távolítják el őket pl. a Videán, bár ott sem a jó minőség a jellemző. Én egy pár kihagyott sorozatrészt megnéztem ugyan, de ez minden. Én is az HBO GO-t javaslom, ha van a tévén, esetleg a Netflixet. Tudtommal ott viszonylag kevés a szinkronizált vagy feliratos tartalom, de ki lehet próbálni ingyen. Mindkettőnél korlátlanul lehet filmeket nézni amíg tart az előfizetés. A Telekom IPTV-n van videotéka is, bár a legtöbb film ott sem HD, és drága a kölcsönzés... (nem tudom, most mennyi, eljöttem tőlük) Vehetsz még (UHD) Blu-ray lejátszót, bár filmkölcsönző már nem nagyon van, meg kell venni a filmeket.
2019. nov. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak a hazai belterjes torrentes "klubok" ahová bejutni szinte lehetetlen, de engem az nem is érdekelt soha.

Külföldi oldalakon minden megtalálható, felirat pedig hazai forrásból.

Legfeljebb "kártékony" lehet az agyra, hogy túl sok angoltudás ragad az emberre. Nem beszélve más nyelvek "ízes zamatáról", amit én szintén szívesen hallok / nézek.

Gondoljunk bele, a dolog eredménye: a magyar filmek szinte háttérbe szorítják magukat, míg az amerikai gyártók sok esetben nem is bánják, hogy szabadon (is) terjed az anyag, így ők előtérbe kerülnek és mégis valahogy végül nyertesei lesznek a történetnek.

2019. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!