Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Blaupunkt rádió vélemények?...

Blaupunkt rádió vélemények? Lehet hogy veszek 1-et, de még nem tudom hogy hogyan szól, miket tud?

Figyelt kérdés

2019. nov. 10. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Blaupunkt van sokféle, bár mindegy, egyiket sem teszteltem.

Ami tény:

1-et (négy leütés)

egyet (öt leütés)

Hogy ez mekkora jó, egy leütés megspórolható. Cserébe kicsit igénytelen, kicsit parasztos az előadás, de az nem számít.

2019. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
erről van szó: [link]
2019. nov. 10. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Direkt akarsz CD-s szerkezetet, ami még drágább is?

Amúgy nem sok különbség van ma már ezek között, az adott tápfeszültség pedig behatárolja a kivehető teljesítményt.

Talán a MOSFET végfokok kevéssel jobban tudják ezt kiaknázni, mert nincs bázis-emitter feszültségesés, így egészen a tápfeszültség határáig képesek vezetni.

Ha meg csak külön végfokot használsz, a belső végfok amúgy sem érdekes.

2019. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gondolkodtam és semmi de semmi értelme sincs hogy legyen rajta cd olvasó. manapság aux-ról vagy pendrive-ról szól a muzsika. Így egy blaupunkt tokyo110-et fogok venni. Arról mi a véleményed/véleményetek?
2019. nov. 13. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezért csodálkoztam én is, de ma már Bluetooth nélkülit sem érdemes venni szerintem.

Sokkal praktikusabb, ha telefonról megy a zene. Amellett kihangosítja a hívásokat, bár a rádióba épített mikrofon nem feltétlenül veszi jól a hangot (típusfüggő?), de azt én kivezettem külsőre.

Régebben előfordult, hogy a zene mellett nem hallottam meg a telefonhívást. Vagy épp zene közben "képzelődtem" bizonyos hangoknál, hogy ez véletlenül nem a telefon hangja volt? Zavaró volt, mert üzleti okból is fel kell venni a hívásokat.

Így a tévedés kizárt, hiszen a telefonhívás lenémítja a zenét.

Meg a navigáció is lehalkítja.

Bónusz, hogy rövidebb utaknál nem is fontos kitenni a telefont a műszerfalra, maradhat a zsebemben is.

A Bluetooth így is kapcsolódik, a rádióról tudom indítani a zenét és/vagy fogadni a hívásokat.

2019. nov. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem kell bt-s kihangosító. tudok én anlkül is telefonálni ha akarok.
2019. nov. 15. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Bárki tud, de zavaró, hogy hátha meglát egy rendőr és megbüntet, illetve kéziváltós autóval még körülményes, vagy balesetveszélyes is lehet.

Meg a másik, amikor hangos zenénél nem vettem észre a telefont.

Telefon mellett szól az is, hogy azon praktikusabban elő lehet készíteni, vagy időnként cserélni a zenéket, mert gyakrabban kéznél van.

Míg egyéb adathordozó az autóban felejtődik, pont nincs kéznél stb.

Mobilnettel ráadásul további lehetőségek is kitárulnak, hogy ne kelljen folyton ugyanazokat a zenéket hallgatni.

Még egy szempont, ha időnként FM-rádiót is akarok hallgatni (persze, unalmasak a reklámok, de tegyük fel), azt felhangosítva szintén nem hallom meg a telefont.

De ha olyan a fejegység, ami hívásnál az FM-et is lenémítja, ez is megoldódik.

2019. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!