Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen notebookot vegyek?

Milyen notebookot vegyek?

Figyelt kérdés

Szempontjaim:


-Egyetemre vinném magammal, és hurcolnám buszon stb., ezért nem hátrány, ha könnyű, (bár az, hogy 1,5 vagy 2,5 kg, nem sokat számít, szóval, ha a könnyű súlyúak között csak drágábbakat találok, akkor ez a szempont mellőzhető)


-Többnyire szövegszerkesztésre, táblázatkezelésre, pdf-és könyvek olvasására használnám, max néha egy két gagyi játék, amikor időm engedi. (Ha a GTA V. alacsony grafikán elfut rajta 25-30 fps-el, az már nálam a csúcs, többet nem várok tőle)


-Bár, mint említettem, többnyire Office programokat és Adobe readert használnék rajta, azért legyen gyors (örülnék, ha egy újabb szériás Core-i3 proci minimum lenne benne, de ha mégse, akkor valami gyengébb, ami még használható, de a háttértár mindenképp SSD legyen)


-Dell, HP, Acer és ASUS márkákból válogatnék legszívesebben.


-14-15" kijelző (normál méret, full hd felbontás)


-100-150 ezer forint között jöjjön ki.


-a legfontosabb, hogy 3-4 évet azért stabilan bírjon ki.


-hab a tortán, ha gyárilag Windows 10 lenne rajta.


Aki tud esetleg tud más márkából ajánlani, amik szintén megfelelnek ezeknek a szempontoknak azt, is megköszönném.



2019. nov. 15. 19:29
 1/3 szántóvető ***** válasza:

ennyi pénzért túl sokat akarsz.egyet találtam ami szuper akciós,de az emagon van.még 4 giga rammal egész jó gép lenne.bár szerintem elírták az árát.


[link]

vagy itt van ez,de a procija gyengébb.és nagyjából ennyi a választék. [link]

2019. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából sok dologról lemondanék inkább akkor, mert sajna én se találtam mást. Intel prociból core i3 helyett a celeron is jó lenne, ha tudnám, hogy azzal is akadásmentes a használat irodai funkciókra. A játékról is le tudok mondani, bár a gta V szerintem egy integrált kártyával is elfutna alap configon.


Az ár, amihez mindenképpen ragaszkodok, az SSD, és jó lenne gyárilag Windows rajta, mert nem akarok külön azt is innen onnan kukázni, a kalóz verzióból meg elegem van, hogy ilyen crack meg olyan, és frissítést, tűzfalat kikapcsolni stb.

2019. nov. 16. 19:53
 3/3 szántóvető ***** válasza:

a win ingyen letölthető a hivatalos oldalról.

[link]

kulcsot tudsz venni párezerért és kész.

2019. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!