Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lézertől szemprobléma?

Lézertől szemprobléma?

Figyelt kérdés

Nem rég elsétáltam egy lézer fény mellett. Nagyon erős lézer, mert ilyen egész udvarra kibocsájtotta a fényt. Karácsonyi dísznek van szánva.

Elsétáltam mellette és balról világított. Én nem néztem se jobbra, se balra. Balról viszont biztosan ért egy kicsit.

Ugye nem lehet ettől szem panaszom? Nem fogok megvakulni?



2019. nov. 16. 19:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem fáj a szemem nem látok homályosabban igazából.
2019. nov. 16. 19:29
 2/7 anonim válasza:
Nyugodj meg semmi bajod nem lehet. A karácsonyi lézereknek úgysem az a céljuk hogy megvakítsanak
2019. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg, akár a Wikipédián - vagy bármelyik orvosi szakkönyvben - utánanézhetsz. A lézer aljas egy dolog.

Persze nyilván függ a teljesítményétől, a lézerfény hullámhosszától és az ún. szóródási koefficienstől, de alapvetően... Hát, egy szó mint száz, kezdj imádkozni.

Mikor történt az eset?

2019. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 3

Így van, munkaszüneti napokon nem hat. Barom.

2019. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma. De még mindig nem tapasztalok semmit. Nagyon megijsztesz. Valaki esetleg írna még nekem erre?
2019. nov. 17. 00:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség, ne foglalkozz vele!
2019. nov. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!:) csak nem értem miért jó poén akkor ráijeszteni a másikra, mikor a kérdést komolyan írtam ki.
2019. nov. 17. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!