Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a Messenger appot mostmár soha az androidos telómra? Minden más app működik, csak az nem?

Figyelt kérdés

És előtte frissíteni se tudtam az appot, talán 3-4 hónapja nem volt új verzió messengeren, mert mindig amikor letöltöttem volna a frissítést, olyasmit írt hogy "az alkalmazást nem sikerült frissíteni" a google play áruháznál. Letöltötte, és épp mikor befejezte volna a telepítést, kiírta ezt a hibaüzit. Ezért soha nem volt már új verzióm, de attól még tudtam használni a messengert. Aztán egyszer jelszót változtattam a google fióknál így kijelentkeztett mindenhonnan, a messengert is teljesen letöröltem, gyorsítótárat is töröltem, meg mindent teljesen.



Aztán meg beléptem a google fiókomba és megpróbáltam a play áruházból újra letölteni a messengert, de mivel korábban frissíteni nem engedte új verzióra, most egyáltalán letölteni sem engedi.. -.- Tehát jelenleg használni se tudom androidos telón. Mi az isten baja lehet most? A messengerrel tuti nem gáz, mert azt teljesen töröltem és ürítettem minden infóval együtt. Telót is újraindítottam, azt is megpróbáltam hogy a google play áruházat teljesen kiürítem, adatokat törlöm hogy maximálisan új kezdetleges verzióról induljon, de ez sem segített, most se engedi letölteni.



Érdekesség, hogy minden más app megy a telefonom, és tudom frissíteni, egyedül a messengert nem engedi mostmár letölteni SEM. Mit lehetne csinálni? Kérem valaki segítsen, aki ért hozzá. :(


2019. nov. 17. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi helyed van a telefon memorian? SD nem szamit
2019. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azzal tuti nicns gond, ennyire hülye azért nem vagyok. :D Van hely bőven a telón, bármi mást le tudok tölteni a telefonra. Bármiylen játékot, appot, bármit. Csak a messengert nem. Ezért érdekes ez.
2019. nov. 17. 16:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Gépről viszont tudom használni a messengert és a facebookot is ugyanúgy. Egyedül a telefonnál nem értem ezt.
2019. nov. 17. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!