Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik elektromos gitárt...

Melyik elektromos gitárt vegyem? Esetleg tudnátok ajánlani valamit 60 ezer forint környékén?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek közül melyiket ajánlanátok? Vagy hasonló árkategóriában (max 70 ezerig) valami mást? Nem olyan régen kezdtem el gitározni, de eljött a pillanat, amikor a régi, olcsó gitáromat már szeretném lecserélni. Csak otthoni felhasználásra kéne.



2019. nov. 17. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Olyat válassz aminek tetszik a külseje, és kényelmes is.
2019. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezek közül egyiket sem venném. Inkább használt ennyiért. Abból mondjuk egy Ibanez grg370dx ha ez a forma tetszik, rosszabb esetben (tremolózni viszont nem való k) grg170dx
2019. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tremolózni nem akarok, 170dx nem sokkal drágább, még azon is elgondolkodom.
2019. nov. 23. 09:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ibanez gio-t nem vennék. Volt régebben grg270-em. Aztán vettem egy ltd-t használtan(mh-250). Ég és föld.
2019. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!