Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mire tudnám használni a drónomat?

Mire tudnám használni a drónomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos van egy Yuneec Brezze 4k-m. Jelenleg árulom pár helyen, de amíg nem sikerül eladni, ki szerezném hasznáni. Nem tudom mire. Vagyis alapvető elképzelés megvan, tudom kicist magas, de szeretnék vele pénzt keresni. Tudom ez így kicsit meredek, de kéne egy kis segítség, előre is köszi.
2019. nov. 18. 16:16
 1/3 Meton ***** válasza:

Nem teljesen reménytelen a dolog, de ez azért nem éppen profi drón és valószínűleg te sem vagy profi videós. A képminőség még elfogadható, esetleg gyakorolj vele, aztán meglátod, mit jutsz vele.

Én 6000 forintot fizettem egy 4 napos videóért, de profi cuccal profi videós készítette. A teljes videó hossza durván másfél két óra. Ha 10 embernek el tudnád adni, az már 60 ezer, annyiért már megéri 4 napig melózni. De a vevők megnézik a kész videót és csak akkor fizetnek, ha tetszik nekik.

Nem árt, ha a jogi oldalát is jól ismered, nehogy egy csinos pert akasszanak a nyakadba. Én rendezvényeken használnám, de jól ismerd ki a drónod, mert akármilyen hiba miatt lezuhan a tömegbe, az nagy szívás. Azt nem tudom mekkora, de láttam már olyat, hogy a levegőben eltört a rotorlapát és úgy zuhant le a drón, mint egy darab kő.

2019. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eladni se tudtad, akkor, hogy akarnál pénzt keresni vele? :D
2019. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Meton ***** válasza:

Az eladásnak nem tudom, mi köze ahhoz, hogy pénzt tudjon vele keresni. Az biztos, ha tényleg el akarja adni, akkor nagyon sokat kell tudnia róla, mert amúgy nagyon húzós ára van. A Gearbest-en láttam ilyen drónt 140-ért, ami vámmal lehet 190 is, szóval a 120 ezer nem kis engedmény. Ugyanakkor nincs benne gimbal, a hatótáv is kicsi és a távirányítója sem nagy szám. Ilyen drónért nem adnék pénzt, de valami oka biztos van, hogy ennyit kérnek érte. Mondjuk a Xiaomi Fimi A3 hasonló kategória, de jóval gyorsabb, magasabbra és messzebb tud menni és van benne 2 tengelyes gimbal.

Ami viszont a pénzkeresést illeti, egy profi kezében szerintem használható drón, illetve egy amatőrnek jó gyakorlási lehetőség. Olcsó, nem milliós szintű drón.

2019. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!