Appra előfizetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előfizettem egy appra az AppStore-ban, 12 hónapra, és egyik helyen azt írja, hogy az előfizetés megújul, ha nem mondom le “x” időpontig. Máshol meg azt írja, hogy ‘amennyiben letölti vagy használja ezt az alkalmazáson belüli vásárlást követő tizennégy napban, akkor nem lesz jogosult a vásárlás visszavonására’.

A harmadik helyen meg azt írja,hogy ha most törlöm az előfizetést, akkor “x” időpontig mèg hozzáférhetek.

Most akkor hogyha egy év után már nem fog kellene az alkalmazás, akkor törölni kell két héten belül az előfizetést, vagy hogy van ez?

Várom a válaszokat és köszönöm!



2019. nov. 19. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ütik egymást az állítások.

Az előfizetés legtöbb esetben megújuló, azaz mivel éves előfizetést választottál, 12. hónap után automatikusan meghosszabbítja.


Ha megújul az előfizetésed, de te már azt nem szeretnéd, akkor ha a megújulás (vagy vásárlás ha első előfizetés) után 2 héttel letöltötted vagy beleléptél az alkalmazásba, akkor már nem kérheted az előfizetés visszavonását (pénz visszatérítést), arra hivatkozva, hogy már nem szeretnél előfizetni, ugyanis beleléptél mikor már az új előfizetés volt, ergo már használtad.


Ha tegyük fel 1 évre előfizetsz, de a 2. hónapban lemondod, mert úgy érzed neked elég az 1 év és nem szeretnéd, hogy addigra véletlen elfelejtsd lemondani és megújítsa még egy évre. Attól még a maradék 10 hónapba ugyanúgy előfizetve maradsz, csak szimplán nem fog automatikusan megújulni a következő évre.

2019. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval ha én most nem törlöm az előfizetést de mondjuk 2 év múlva szeretném már törölni, akkor simán bármikor törölhetem és akkor fizetni se kell?
2019. nov. 19. 17:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ugye második évben automatikusan meghosszabbodik az előfizetés. De ha nekem harmadik évben már nem fog kelleni, akkor is az első két hétben tudom lemondani?
2019. nov. 19. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha azután, hogy elindult a 3. évi előfizetés, még egyáltalán nem léptél be az alkalmazásba, azaz tudod bizonyítani, hogy nem használtad egy másodpercet sem, akkor visszaigényelheted a pénzt. Ha beleléptél, akkor nem igényelheted vissza a pénzed, azaz a 3. évre is megkapod, akár használod utána akár nem.


Lemondani bármikor lemondhatod az előfizetést, ami már ki van fizetve az megmarad. Nem kell megvárni, hogy levonja a pénzt a következő évi előfizetésre, hogy aztán az utána levő két hétben szívj a pénz visszatérítéssel. Már az előtt lemondhatod, mielőtt lejárna az amit még biztosan kihasználsz.

2019. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen !
2019. nov. 20. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!