Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egész nap hangosan zúg a...

Egész nap hangosan zúg a laptopom. Számíthatok rá, hogy kipurcan?

Figyelt kérdés
Van valami megoldás? Vagy tényleg kampec. Please.

2019. nov. 25. 21:58
 1/5 anonim válasza:
Egy tisztítás lehet rá férne, meg kéne nézni/nézetni belül.
2019. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ventilátor. Azt tisztítani kell, különben purcanás lesz.
2019. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ventillátorra gondolok én is. Fürdőszoba felújítás volt nálunk, mindent szépen befedett a finomszemcsés por. Faca, akkor vigyem szervízbe? Tök jó, mert épp nem tudom elvinni, fekvőbeteg vagyok. Nem, nem megfázás. Elhiszem, hogy senkit nem érdekel, de ez az egyetlen szórakozásom. Gondolom, én nem tudom kipucolni. Olvastam egy sűrített oxygén spray-ről. Az elég lehet, ha veszek, azaz hozatok egy ilyet anyuval?
2019. nov. 25. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Óvatosan kifújkálható sűrített levegővel és kiporszívózhatod, de valódi eredményt csak akkor fogsz elérni, ha szétszedésre kerül, amit a kipucolás, tisztítás és a hűtők szükség szerinti újrapasztázása kell kövessen. Én ezt évente egyszer megcsinálom. (Funitsu-Siemens Amilo L7320GW) 15 éve bírja a gyűrődést.
2019. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Újrapasztázása?? 15 éve bírja? Az nem semmi. Ez csak 2 éves Acer ES15, bla-bla, nem jut eszembe az alketegóriája. Ráadásul nőnemű vagyok.

Amúgy köszönöm a válaszokat, mindegyikőtöknek hasznos-jelet nyomtam.

2019. nov. 25. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!