Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektronikai alkatrész (IC)...

Elektronikai alkatrész (IC) rendelése külföldről?

Figyelt kérdés
Tehát külföldről szeretnék rendelni mert itthon (szerintem) közel sincs minden néha rendelésre se. Aliexpressről szoktam olyan IC-ket rendelni, amelyek nem működnek, és ez így nekem nagyon jó üzlet! Szeretnék tanácsot kérni, hogy nem cégként, magánszemélyként kis mennyiségben honnan lehet/érdemes rendelni, még akkor is ha aránytalan a szállítási költség? Van valakinek + - tapasztalata?

2019. nov. 27. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet kapni itthon?
2019. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hobbielektronika.hu - Vásárlás, hol kapható? fórumtémája erre van kihegyezve.
2019. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kínából ingyen postázzák, csak kb 2 hónap mire megérkezik. Általában 4-10 darab ICt tesznek egy csomagba.
2019. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

kössz!


ina128

2019. nov. 27. 09:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Aliexpressről szoktam olyan IC-ket rendelni, amelyek működnek, ez így nekem nagyon jó üzlet.

Vannak ugyan kurrens cikkek, amit hamisítanak, de kellő rutin birtokában rá lehet érezni, hogy mit szabad rendelni és mit nem.

2019. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2019. nov. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ha rossz vagy hamisítvány, csak indíts egy Case-t, hogy nem kaptad meg és visszakapod a pénzed. Úgysem ajánlott levélben küldik, nincs nyomkövetés.

2019. nov. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
2019. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#5 nemtom, nekem az mcu-k rendszeresen csak napokig, hetekig működnek, míg az itthon vett cuccok stabilak. rendeltem két szezort és az egyikre konkrétan nem volt beforrasztva az ic. nem szólok bele hogy honnan rendszelsz de nekem ez a minőség nem felel meg.
2019. dec. 2. 12:50
 10/10 anonim ***** válasza:

"nem szólok bele hogy honnan rendszelsz"

Köszi, hogy nem szólsz bele, rangidős szerviztulajdonosként amúgy is rosszul tűröm a gyakoris taknyosok okoskodásait.

Maradjunk annyiban, hogy profi javításokhoz való anyagokat tudok Kínából rendelni.

Csak annyi, hogy több évtizednyi tapasztalat után jobban el tudom dönteni, mi a jó, mi nem jó, mi fog sokáig tartani.

Reklamációt ugyanis egyik szerviz sem szereti, azaz ennek megfelelően döntök én is ilyen dolgokban. Nem is szokott lenni ebből probléma.

2019. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!