Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Laptopot szeretnék vásárolni kizárólag otthoni használatra nagyon maximum 80000 ft árban. Tulajdonképpen nem értek annyira hozzá, nekem elég ha viszonylag gyors, tudok rajta sulis cuccokat csinálni, van egy normális méretű tárhelye. Ilyesmi. Ti mit ajánlanátok? Akár márka, akár valami konkrét termék, bármilyen segítség jól jönne. Előre is köszönöm szépen!

2019. nov. 29. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lenovot ne,a többi jó
2019. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Miért nem jó a Lenovo? Amúgy Asus gépet nézegettem. Le van egy pár darab értékelve. Szerinted jó lenne?
2019. dec. 2. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó,de az számít ami benne van.

Küldenél linket az asusról?

A lenovo egy műanyag kínai,ronda,vacak,ismerősömnek van egy de ha felnyitom akkor recseg ropog.

A műanyag könnyebben mehet tönkre,gondolj bele,ha leejted,akkor simán elrepedhet.

2019. dec. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézegettem 80.000 forintos lapikat,de az ilyenek sajnos csak pénzkidobások.

Intel atom procival semmit sem lehet kezdeni,lehet,hogy szép külsőleg de belsőleg nem lesz jó.

Azt javaslom,hogy menj el a media marktba és nézz meg egy 80 ezres laptopot.

Teszteld a Google Chrome ot meg nyiss.meg egyszerre több ablakot,nézd meg a youtube videókat viszi e.


Én jobban ajánlam,hogy nézz körül hardveraprón,ott jókat lehet kifogni olcsón viszonylag.


Üzleti lapikat érdemes nézni.



Am mire szeretnéd használni a laptopot?

2019. dec. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tulajdonképpen nekem nem sok mindenre kellene a laptop, csak netezésre, sulis beadandók készítésére meg zenehallgatásra. Konkrét terméket még nem választottam, csak az Asus márkát ajánlották.
2019. dec. 4. 17:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Valóban jó az Asus márka,de nem csak azt kell nézni.

Hanem azt,hogy legyen minimum egy jó Intel Core I3 processzor benne.

Újonnan butaság venni laptoot,mert csak celeron van és azokkal semmi nem lesz jó.


Amúgy miért nem veszel egy jó számítógépet?

Ha nem akarod hordozni,akkornsokkal jobb,olcsóbb is.

Én 1 évvel ezelőtt vettem 75 ezer forintér egy elég elfogadható konfigot.

-I5 3470

-GTX 750 ti

-16 gb ram

-SSD.



Szóval enyi pénzért már hasonló gépeket lehet kapni,nekem a gta 5 játékot magas beállításokkal simán viszi.

Laptopon nem nagyon lehet játszani ezt mindkuk nem említetted,h szeretnél egyáltalán.


Felmész a hardverapróra és már 50 ezer forintér is találsz szerintem olyat ami neked tetszik.

2019. dec. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!