Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? Hozzáféré...

Mi lehet a probléma? Hozzáférés megtagadva. (Seagate külső merevlemez)

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem tudom hogy kihez forduljak már, remélem tud itt valaki segiteni. Van egy seagate külső merevlemezem és most már másodjára jelzi ki a windows, hogy hozzáférés megtagadva. Első alkalommal (ami kicsit régebben volt) formáztam, de nincs kedvem még egyszer, mert akkor szerintem sok értelme nincs a merevlemeznek. A körülmény csak annyi, hogy az első alkalomra nem emlékszem, de szerintem akkor is az volt, hogy bedugtam a samsung (smart ha számit) tv-be és tökéletesen működött, majd mikor visszadugtam azonnal a gépbe utána, annyit jelzett ki, hogy hozzáférés megtagadva. Megint vissza a tv-be, és ott ment tökéletesen. Másik tv-n is. Nem biztos, hogy a tv hibája, mert volt hogy működött film nézés után is a gépen, de már nem jut eszembe semmi. Lehet, hogy csak hibás eszköz? Most lesz csak fél éves és sok mindenre nem volt használva. Próbálkoztam a microsoft utasitásai alapján csinálni valamit, de semmit nem tudtam. A segitségeket előre is köszönöm.

2019. nov. 30. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Saját tulajdonba kell venni. Itt a leírás:

[link]

2019. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

na ezért jó a gyakori... még sosem hallottam erről - igaz csak egy 40 (negyven) gigás seagate-m van itthon kiállítva :D

de jó tudni ha veszek ilyen vinyót

2019. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segitséget. Sikerült és nagyon örülök most, hogy nem kell visszavitetnem. Próbálkoztam már hasonlóval, de az nem segitett annyira mint ez a leirás, szóval köszönöm szépen! :D.
2019. dec. 2. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!