Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Másnak is hibás a BlackFriday-...

Másnak is hibás a BlackFriday-kor vásárolt parkside akksis fúró?

Figyelt kérdés
Mindenki nagyon dícsérte a zöld parkside akksis Fúró/csavarozót. Hogy még napi használatra is simá alkalmas, 3 év garancia stb...Vettem én is egy feketét (performance)ami elvileg ugye még jobb is. Már 3 darabot vittem vissza mert nem jó... használom kicsit, aztán nem bír betekerni egy 70 es csavart se, egyszerűen "kiold". Aztán 1-2 óra mulva nem is indul... ha sokat próbálgatom, egyszercsak megint életre kel... valami rosz széria lehet vagy mi van vele?
2019. dec. 2. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek alapján nem töltötted fel az akkut.
2019. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk zöld van, feltöltött akksival nincs amit ne csavarna be
2019. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Visszajelző szerint maxon van az akku...
2019. dec. 2. 19:11
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez melyik.de ismerosom mar kettot visszavitt..
2019. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Hagyni kell, egy troll rá van kattanva napok óta a Parkside márkára, már nem tud mit kitalálni, hogy bebizonyítsa: rossz.

Nem rég azt fejtegette, hogy aki itt jót ír róla, az fizetett bérkommentelő.


Én inkább azt gondolom, hogy itt ő magával beszélget, az egyik userével felteszi a kérdést, a másikkal beírja válaszként, hogy az ismerőse már kettőt visszavitt...

2019. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Az ötösnél a pont. Ez tényleg egy Parkside gyűlölő fetisiszta. Már napok óta kínlódik a hülyeségeivel.
2019. dec. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már korábban lenyomoztam a neten, a Parkside márkát az Einhell gyártja a Lidl részére, azaz olyan rossz nem lehet.
2019. dec. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én nekem az első parkside gépem, mindenki dícsérte vettem én is. A megoldásra youtube videó alatti kommentben találtam rá. 4 fok alatt kikapcsol. Így már értem. Ezt leszámítva szimpatikus kis gép.
2019. dec. 5. 16:32
 9/18 anonim ***** válasza:

"Ezt leszámítva szimpatikus kis gép."

Ha szerinted azt negatívumként kell leszámítani, hogy védi a Li-ion akkut a hidegen való terhelés okozta károsodástól, hogy minél tovább tartson az élete, akkor ez tényleg nagy "hátrány".

2019. dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért még arra is kíváncsi lennék, a kezelési utasításban ez nem volt leírva?

Nem tudok jóindulatú lenni sajnos ezen a téren, mert a tapasztalat azt mutatja, sokan fittyet hánynak ilyen papírok elolvasására.

2019. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!