Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Valakinek tapasztalta a MobilExpo webáruházzal?

árukeresőn találtam tőlük egy ajánlatot, leadtam a megrendelésem és előre kell utalni. Pár óra mulva vissza mentem árukeresőre és nem találtam már az ajánlatot bár a cég weblapján még fent volt. árukereső/partnereink, listájában sem találom csak ha direkt rákeresek google-n.

[link]

Meglepően jó értékelések bár nekem furcsa hogy mind 5* és a 90%ukban senki sem használ ékezetet. Lehetséges hogy ezek fake vélemények? Kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban leginkább az előreutalás miatt.

előre is köszi

dec. 2. 23:45  Privát üzenet  

A válaszok
Mi is pont innen néztünk ki egy telefont, de még nem mertük megrendelni, mert alig találni infót róluk a neten. Neked azóta mi a tapasztalatod? Megkaptad már amit rendeltél?

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont dec. 5. 20:53 Privát üzenet
agasharcsa nevű felhasználó válasza:

Rendelés előtt állok én is viszont nagyon furcsa, hogy arukereson a vélemények ütemezetten vannak, ugyanolyan stílusban, ékezetek nélkül... ráadásul a cégjegyzék alapján ‘90-ben alakult a cég és nettó 40-50ezer az árbevétel. A pláne, hogy személyes átvétel nincs.. elég fura nekem ez az egész. Ahogy édesanyám mondta, az első megérzés a jó! Szóval én inkább várok másokra.

Ha fejlemény van kérlek írd meg!

# 2/6Időpont dec. 7. 01:29 Privát üzenet
Én is így vagyok most pont, fogalmam sincs hogy merjek e előreutalni:/

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont dec. 7. 12:34 Privát üzenet
KelemenZsolt81 nevű felhasználó válasza:

Üdvözletem!

Kérem, senki ne utaljon, amíg nem írunk fejleményekről!

Rendőrtiszt vagyok, dec. 2-án próbavásárlást kezdeményeztünk, e-mailen tartjuk a kapcsolatot a webáruházzal, de eddig csak ígérgetés volt részükről, a terméket még nem küldték ki hozzánk!

Természetesen megtesszük a kellő intézkedéseket!

# 4/6Időpont tegnapelőtt 18:31 Privát üzenet
agasharcsa nevű felhasználó válasza:

Zsolt, nagyon jó ezt hallani vagyis látni! Kíváncsian várom a fejleményeket. Van még pár hasonló “bolt” ami hirdeti magát az arukereso-n...

# 5/6Időpont tegnapelőtt 21:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

emailben tájékoztattam őket hogy szeretném lemondani a rendelést ugyanis, nem szeretnék előre utalni, aztmondták utánvéttel is megoldható, mondtam rendben van várom a kiszállítást. Dec9-11 et mondtak, ma felhívtam a futárszolgálatot aztmondták nekik még nem adták át csomagot erre a címre! (másodikán lett leadva a rendelés)

# 6/6Időpont tegnap 12:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van valakinek tapasztalata az eshop24 webáruházzal kapcsolatban?
Magától elkezd zenélni a gyerekjáték? Tapasztalta már valaki?
Káros hatása van az elektromos cigarettának? Barátom állítása szerint az e-cigi rendszeres használata károsítja a hallást. Szerinte ő ezt tapasztalta is. Van ennek bármi valós alapja?
Philips lumea IPL szőreltávolító gépe van-e valakinek? Használt-e ilyet valaki és tapasztalta, hogy jó vagy rossz?
Van valakinek tapasztalata a digipartner.hu webáruházzal kapcsolatban? Leginkább a garancia érdekelne. Telefon vásárlás előtt állok.
Pest Repeller rovarriasztóról van valakinek tapasztalta? Hatásos?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!