Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Balesetes autó km-számlálója,...

Balesetes autó km-számlálója, ha sérült, akkor 0-km rel kell beszerelni, vagy valamilyen értékkel?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy újra kell vizsgáztatni, vagy minimum jelenteni a hatóságnak, aztán majd megmondják.

Talán te is tudsz róla, hogy az Ügyfélkapun belépve a járműved adatait lekérve, ott virítanak azok a fotók, amit az előző vizsgákon készítettek az autóról, beleértve a kilométerórát is.

2019. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem készült fotó az autómról, az direkt beX-eltem. Gyűjteményben van, csak sajnos a jeges úton meghajtottam, és oldalról nekibsztam egy fának. Pár misis kár keletkezett, javítom is, de félek ,hogy le kell nullázni, akár vizsga után is. Totálkáros, a hátsó fele eltűnt jószerivel. kb 210-220 al mehettem talán. (nyugi, elhagyott út. és jó hosszú. )
2019. dec. 10. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!