Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mások parkside pabsp 20-li b2...

Hargitai János kérdése:

Mások parkside pabsp 20-li b2 behajtója is ilyen vagy csak a enyém csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Ha megfogom a tokmányt akár hidegben akár melegben és indítgatom a fúrót mert pl a nyomaték fokozatokat tesztelem, vagy csak idegesít a hiba és próbálom nyomozni hogy mi váltja ki.


Nagyon gyakran, mondjuk minden 5. vagy 10. de akár második indításra nem indul el a gép!!

Ilyenkor a kis lámpája se világít,Vagy mondom inkább úgy hogy kialszik. Pedig annak világítania kell x másodpercig még akkor is mikor már nem forog a gép.

Ha felengedem a gombot, majd újra megnyomom, felvillan a lámpa és forog a gép.


Tehát kis terhelés alatt random módon az indító gomb megnyomására áramtalanodik a rendszer, egészen a következő indításig. Ha csak úgy nyomkodom a gombot a tokmány fékezése nélkül akkor nem áll elő a hiba.


Szóval mi lehet ez ??

Valami túlbuzgó túlterhelés elleni védelem?

Más is találkozott ezzel a hibával?


Vigyem vissza vagy mit csináljak vele???



#Lidl #B2 #behajtó #fúró #csavarbehajtó #akusfúró #pabsp #20-li
2019. dec. 11. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az Einhelles csinál hasonlót ez szerintem ilyen leégés elleni védelem lehet , de van egy flexem is az is csinál hasonlót az teljesen letilt ha kicsit is azt érzékelné megszorul a korong
2019. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ahogy már említettem korábban, a Parkside márkát az Einhell gyártja a Lidl részére.

Nem véletlenül az Einhell biztosítja a pótalkatrészeket is.

A jelenség pedig lehet védelem, például a gombot túl sűrűn nyomkodók rendszabályozására.

2019. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Most szóltak vissza az Einhell fejlesztési osztályáról, hogy hamarosan kapható lesz az új termékük, amelyik lézerprojektorral fog egy villogó feliratot vetíteni a retinára:

Ne nyomkodd!

Ne nyomkodd!

Ne nyomkodd!

2019. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előbb indítsd, lassan forgatva, tokmányt lefogva még jobb is nyomatékot durvázni. Nem értem, miért jó gyilkolászni a motort.
2019. dec. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg az akkunak sem tesz jót, sőt annak még jobban árt elvileg.
2019. dec. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kedves hozzászólók

AKINEEK VAN UGYAN EBBŐL A TÍPUSBÓL TAPASZTAL HASONLÓKAT VAGY NEM??


Mindegy hogy csavart teker éppen ki vagy be, kézzel fogom vissza kicsit a tokmányt vagy esetleg valami lyukat fúrok valahova. Ha elengedem a gombot és indítanám újra a munkát akkor változó számú indítás után hopp nem működik a gép.


Úgy is elő jön a hiba ha a gombot éppen csak addig nyomom be hogy elinduljon a gép. Valahanyadik indításra kialszik a fény és áll a motor.

2019. dec. 12. 13:21
 7/9 anonim válasza:
Bár a terméket tekintve nincs tapasztalatom, de szerintem írj a Lidl ügyfélszolgálatának, ha hibás akkor biztosan segítenek: [link]
2019. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem használod állat módon, tehát pl szabadon, terheletlenül is néha tök véletlenszerűen nem indul, és szintén hirtelen kialszik a lámpa, amikor világítania kellene, akkor csere. Nem balhéznak, cserélik és kész.
2019. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké, közben a másik ilyesmi kérdés alatt megtaláltam a megfejtést én is! Hát, lassan bánom, hogy nem csaptam le rá, eddig nagyon korrektnek tűnik!
2019. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!