Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a MobilExpo.hu-val?

Figyelt kérdés
2019 decemberig bezáróan nagyon jó értékeléseik vannak, azonban az utóbbi pár napban kapnak nagyon rossz értékeléseket, hogy nincs kommunikáció és nem kapják meg a vásárlók a termékeket (nálam szintúgy ez a történet). Más valaki aki így járt velük?

#vásárlás #webshop #MobilExpo.hu
2019. dec. 12. 17:59
1 2
 1/16 anonim válasza:

Szintén tőlük rendeltem,fizettem és nem kaptam meg a terméket!

Nagyon mérges vagyok. Email-re nem igazán válaszolnak.

2019. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Márkus Zoltán István válasza:
Ügyvédemmel felszóllíttattam,nevezze meg az általam megrendelt,s kifizetett termék részemre történő kiszállításának utolsó napját.Illetve,ha nem tudja teljesíteni,utalja azonnal vissza a termék árát.Erre nekik 2 napot adok.Ha ez letelik,ügyvédem azonnal küldi nekik a Hivatalos Felszólítást.Aztán meg sajnos jöhet a bíróság.
2019. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Sajnos én is így jártam. December 03-án utaltam, még semmit nem kaptam, most már el teljesen el is tűntek.
2019. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 gregv válasza:

Csatlakozzatok ehhez a Facebook csoporthoz, ha ti is károsultak vagytok:


[link]

2019. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Valóban átverés az oldal. A kommunikáció addig tart, amíg az ügyfél a díjbekérőt át nem utalja. Utána semmire nem reagálnak. Ma este megyek a rendőrségre feljelenteni őket. Tegye meg ezt minden károsult!!!! Sok bejelentésnél talán kezd vele valamit a rendőtség, hisz nem magánember, hanem Kft.
2019. dec. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
A XIII. kerületi rendörkapitányságra megyek ma délelőtt folyamán feljelenteni őket.
2019. dec. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
A feljelentés az egyetlen út? Ne is reménykedjünk hogy megkapjuk a rendelésünket?
2019. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
aki meg van nevezve futárszolgálat a weboldalukon, hivatalos közlést adott ki, hogy nem állnak semmilyen kapcsolatban ezzel a céggel.. szóval igen, muszáj feljelentést tenni!
2019. dec. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Sziasztok én tegnapelőtt adtam le a rendelésemet de még semmi hír nincs azóta még nem is fizettem nekik de így már nem is merek! Most mit kéne tennem???? Adjatok tanácsot mert én nem fogok fizetni ha nem kapom meg a telefont!
2019. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Rendeljen egy másik megbízható weboldalról! Itt nem fogja megkapni a terméket!
2019. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!