Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy kis víz érte a bluetoothos...

Egy kis víz érte a bluetoothos hangszóromat, és most nem működik megfelelően. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A Tronsmart T6 Plus hangszóróm elvileg víz és ütés álló, viszont kb 1 dl víz érte az alját és el is romlott tőle. Miután víz érte egyből letöröltem.

Random beletekerget a zenékbe, illetve 1 gomb nem működik rajta.

Meg van pár random dolog amit eddig nem csinált.


4 órája érte víz.

Mit tegyek? Csak hagyjam száradni?



#zene #Tronsmart #bluetooth hangszoro
2019. dec. 14. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki és rakd meleg száraz helyre 1-2 napig.
2019. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:

Vedd ki belőle az akkut vagy elemet ha van rá lehetőség és ne használd 1 hétig. Tartsd száraz, meleg helyen.

Miután kiszáradt még van valamennyi esélyed hogy működni fog (attól függően mennyi víz került bele és hova).


De semmiképp ne erőltesd a működtetését, ne próbálgasd. Hagyd kiszáradni!

2019. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most is működik, zenét gond nélkül lejátsz és néha teljesen jó.

Akksit nem tudom kiszedni belőle mivel úgy van felépítve.

2019. dec. 14. 16:33
 4/4 anonim válasza:

Én használtam esőbe a tronsmart t 6 pluszt és nem volt semmi baj , aztán rá 2 napra elromlott azbegyik hangszórója és nem javitották garanciálisan mert a forgalmazó állitása szerint nem volt lezárva megfelelően a készülék és más is sérült benne. A javitás annyiba került volna mint a hangszóró ára újonnan .

Szóval a t6 + nem vizálló :(

2020. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!