Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple Watch probléma?

Apple Watch probléma?

Figyelt kérdés
Az óra egyszercsak fogta magát és kikapcsolódott. Úgy értem hogy teljesen feketére váltott a kijelző és semmire nem reagál. Fel volt töltve, kizárt hogy csak úgy lemerült. Töltőre raktam, nem jelent meg a szokásos töltés szimbólum, hanem csak az alma jel. Az se végig hanem időnként. Próbáltam külön-külön nyomkodni a gombokat, de akkor is csak az alma jelent meg rövid időre, próbáltam a kényszerített újraindítást is, mikor a két gombot nyomom egyszerre, megjelent az alma de utána megint semmi reakció. Ez megy egy napja. Rövid időre, pár másodperce egyszer megjelent a töltés szimbólum, és egyszer mutatta az időt is , úgy mint töltésnél, de nem a valós időt mutatta. Máskor is volt ilyen de akkor varázsütésre magához tért, és most semmi. Az órát 3 hónapja vásároltam, semmi ütés, esés nem fordult elő vele, amúgy series 4. Volt valakinek hasnoló "kalandja" Apple Watch órával?

2019. dec. 15. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Garis, vidd vossza
2019. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz. Mi lehet vele amúgy? Én nem tudok semmit csinálni vele?
2019. dec. 15. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak nem értesz a szerelgetéshez, akkor nagyon semmit nem tudsz otthon kezdeni vele. Én úgyhallottam, hogy az apple watch-okat különösen nehéz szétszedni, direkt azért, hogy inkább szervízbe vidd
2019. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!