Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Böngésző probléma. Be nem...

Patriksztár kérdése:

Böngésző probléma. Be nem töltődő oldalak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Pár napja jelentkezett az a probléma a Google Chrome-nál, hogy oldalak megnyitásánál, kereséseknél felugrik egy hibaüzenet, hogy "A manóba", majd nem tölt be semmit. Átnéztem az összes létező bővítményt ami fent van a keresőben, a tűzfal beállításait, a CMD-n belül is próbáltam resetelni valami ip-címhez kapcsolódó dolgot de nem vált be.


Letöltöttem az Operát és ott is ugyan úgy csinálja.


Van elég hely a C-meghajtón, nem töltöttem le semmi vírusosat, sőt nem is töltöttem az elmúlt pár hónapban le semmit.


Ha esetleg tudtok rá megoldást ne tartsátok magatokban! Köszi!



2019. dec. 27. 16:24
 1/6 A kérdező kommentje:

Kimaradt:

Előfordul, hogy egy oldalt nem tud betölteni majd többszöri frissítés után tudja csak. Esetleg nem indítja el magát a keresést sem, csak a linket másolja be a keresősávba.

2019. dec. 27. 16:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szolgáltatói hiba véletlenül? Melyik ez?
2019. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem az. T-Home-osok vagyunk.

Informatikus ismerősömmel végigpróbáltunk szinte minden eshetőséget de semmi nem vált be. :(

2019. dec. 28. 00:23
 4/6 anonim ***** válasza:

De akkor alap dolog, hogy az informatikus a saját laptopjával ellenőrizte a szolgáltatást, illetve a T-Home digitális elosztónak nevezett szerkezetét.

Ha már informatikus.

Ezt miért nem írod? Már csak a tények rögzítése és az egyértelműsítés kedvéért.

2019. dec. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel ez sajnos csak webes segítség volt. Van közöttünk körülbelül 150 km
2019. dec. 28. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor egyelőre semmi nem biztos.

Rá kellene akasztani próbára egy másik számítógépet, vagy Wifin telefont stb.

Van olyan módszer is, hogy beteszünk a gépbe egy másik merevlemezt (próbára nem fontos SSD), telepítünk gyorsan egy új Windowst és tesztelünk.

Így megmarad a régi Windows is. Vagy multiboot stb. trükkök is vannak.

2019. dec. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!