Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olyan sok fordító gépet...

Olyan sok fordító gépet reklámoznak a netten, de nem tudom, hogy kell e hozzá, hogy legyen okos telefonom is? Mert az nincsen nekem, viszont szeretnék egy fordítót.

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell okostelefon, nem kell internet. Magában működik.
2019. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Az adott eszköz ismerete nélkül hogy lehetne erre választ adni? Linkeld, aztán elmondjuk.
2019. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Csak meg kell nyomnod a gombot és beszélned kell, aztán egyből hallani fogod a fordítást."


Ez a Muama Enence. Ha erre gondolsz.

2019. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a linket küldted nekem privátban (ami nem jó, mert akkor mások nem olvashatják a beszélgetést)

Ez a micsoda okostelefonra csatlakozik bluetoothon, a telefonra telepített alkalmazással együtt működik. Internetes szolgáltatást használ, nem a dobozka fordít.

Mondjuk az érdekes kérdés, hogy mely szolgáltatást használja, mert az nem túl valószínű hogy egy ilyen telesoppos szinten terjesztett ketyere mögött évtizedes saját kutatások és fejlesztések állnának :) De ha lesz okostelefonod, akkor használhatod az ingyenes Google vagy Microsoft fordítókat.

2019. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Megnéztem kíváncsiságból az app minősítését: az 5 csillagos vélemények 4 oldalt tesznek ki, de az 1 csillagosok 13 oldalt :)


És a weblap teli van a vevőmegtévesztések iskolapéldáival:


"Kapható Mennyiség: Nagyon kevés"

"Utolsó nap, hogy lecsapj erre a NAGY akcióra"

"Szerezd Meg Az Instant Translatorodat Most, Mielőtt A Promóció Véget Érne…"


Nagyon hiteles ez a sok nagybetű egy fordítógépet hirdető weblaptól :)

Szóval aki nagyon vágyik rá, nyilván megveheti, de az egész megjelenése figyelemfelhívóan gyagyi.

2019. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!