Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért oldja fel a zárat a...

Miért oldja fel a zárat a másik ujjamtól is?

Figyelt kérdés

Van egy huawei telefonom és a bekapcsológombon van az ujjlenyomat olvasó.

A jobb kezem hüvelykujját és mutatóujját adtam hozzá a képernyőzárhoz, de a bal kezem hüvelykujjával is fel tudom oldani a zárat.

Elképzelhető hogy más ember is fel tudja oldani vagy csak nagyon hasonló az ujjlenyomat a két ujjamon?



2019. dec. 28. 10:10
 1/9 Zzzoli ***** válasza:
Nem lehet nagyon hasonló, pici eltérés mindenképpen van, nem szabad lenne így működnie.
2019. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy azért van mert amikor feloldom akkor rajta marad a gombon az ujjlenyomat és a másik ujjammal melyen hasonló az ujjlenyomat, rányomom a korábban rajta maradt ujjlenyomatot?
2019. dec. 28. 10:22
 3/9 anonim ***** válasza:
2019. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sok ilyen ember van, csak azt nem értem, hogy miért próbálnak meg válaszolni a kérdésre ha nem tudják a választ.
2019. dec. 29. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor pukkadj meg, ha köszönet helyett csak fikázni tudsz.
2019. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mit kellene megköszönni?

Rossz választ kaptam.

2019. dec. 30. 01:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit te nem értesz, vagy nem érted a miértjét, az nem jelenti, hogy rossz.

De ha rossz is lenne, akkor sem illik parasztnak lenni.

Nagyon ritka eset, hogy én kérdezek (a Google mindent tud), de amikor kérdeztem valahol, még az értetlen válaszokat sem fikáztam le. Elvégre én voltam a kérdező, ő meg legalább vette a fáradságot és segíteni próbált.

De egy született tuskó ezt nem értheti, hiszen ez intelligencia kérdése.

2019. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rákattintottam a linkre és elolvastam a cikket de nem kaptam választ a kérdésre.
2019. dec. 30. 10:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Én válaszolok: kínai hulladék
2020. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!