Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet vegyek?

Milyen tabletet vegyek?

Figyelt kérdés

Az előző kb. 20000 ft volt, de csak két évig bírta.(Mondjuk ezen nem lepődtem meg)

Most szeretnék venni egy minőségibbet, de nem tudom milyet, nem értek hozzá. Pár játékot töltenék le rá, interneteznék, filmet néznék rajta. Meg jó lenne, ha viszonylag jó képet tudna készíteni. Árban úgy max. 60-65.000-ban gondolkodtam.


Tudtok ezeknek a kritériumoknak megfelelő tabletet ajánlani?



2019. dec. 29. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Samsung Galaxy a legjobb, de van olcsóbb is.
2019. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1: Köszi, idáig eljutottam, de mint írtam nem értek hozzá, nem tudom, miket kell figyelembe venni.
2019. dec. 31. 00:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Tab A, vagy Huawei MediaPad T5, az elöbbi a jobb játékra,de a mediapad sem rossz.
2020. jan. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te tudod, mi a fontos. Néhány tényező: a tablet/kijelző mérete, a kijelző felbontása, a panel típusa (a jobbak IPS-ek), a memória, a proci ("SoC"), a szoftver, a ház anyaga... Rászűrtem a 3GB-osokra: [link]
2020. jan. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kétféle van? wifivel és olyan, amelyiken 4G is van a wifi mellett. A tárhely is fontos, de az SD kártyával bővithető.
2020. jan. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!