Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Univerzális központízár...

Univerzális központízár vezérlőhöz bármilyen másik bicskakulcsos távirányítót hozzá lehet programozni/tanítani?

Figyelt kérdés

Lassan 6. éve e kocsimba beszerelésre került egy DeLight márkájú univerzális központizár. Az egyik távirányító egyszer leesett és darabokra esett. A másik pedig sajnos kopásnak indult és darabokban elkezdett a gombnyomó részei elválni a többitől.

Lehet ilyenkor másik, esetleg nem DeLight bicskakulcsot hozzá programozni a vezérlőhöz vagy kimondottan csak ugyan olyat keressek?

Köszönöm előre is a válaszokat



2019. dec. 30. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Lehúzod a csatlakozót a régiról, bedugod az újat, kész is.

Ha mégsem lenne jó, 14 napon belül mehet vissza.

2019. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyors válaszod!


Jelenleg ilyen van a kocsiban (annyi, hogy piros színű és nem zöld). [link]


Szóval akkor ha amit küldtél, vagy amit én küldtem, megveszem, a meglevő vezérlőt lekötöm ennek vezérlőjét rákötöm akkor az új kulcsokkal menni is fog? tanítani se kell?

Bocsánat, ha butaságot kérdezek, nem csináltam még ilyet. De ha ennyire egyszerű akkor viszont szerelőhöz se vinném.

2019. dec. 30. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:

"tanítani se kell?"

Nem kell.

2019. dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"De ha ennyire egyszerű "

Ilyen egyszerű.

Ugyanolyat vegyél és működni fog ugyanúgy.

Nem kell tanítani.

2019. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!