Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fejhallgatót ajánlanáto...

Milyen fejhallgatót ajánlanátok, aminek erős basszusa van?

Figyelt kérdés

Olyan zenéket hallgatok, amik a mély frekvenciákra építenek erősen (minimal techno, trance, ...), ezért keresek olyan fejhallgatókat, amik nagyon erős basszust tudnak produkálni. Hangzásvilágban eddig az etalon a Skullcandy Crusher Wireless volt, de nagyon gyenge sajnos az anyagminősége. Miután 4 hónap használat után eltört, váltottam egy House of Marley Liberate XLBT-re, ami szintén elég jó, de hiányzik a Skullcandy rezgőmotorja által keltett extra mély hang.


Van ötletetek, milyen fejhallgatót lenne érdemes vennem?


2019. dec. 30. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Sennheiser HD 4.40BT
2019. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A skullcandyt csontvezetéssel hallottad. :)


De miért nem javítod meg?

2019. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert kaptam hozzá két év jótállást az Alzától, ahonnan vettem. Igaz, benne volt 8 hónapba, mire érvényesíteni tudtam a jogaimat és az európai fogyasztói központ segítségét is igénybe kellett vennem a siker érdekében, de így visszakaptam a teljes vételárat. Vissza kellett hozzá küldenem a fejhallgatót.
2019. dec. 31. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!