Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Navon tv-n hogy lehet youtubeo...

Navon tv-n hogy lehet youtubeozni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 31. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Kérdésed ebben a formában értelmetlen.


Ha megadnád a pontos típusát, tudnánk segíteni

2019. dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Android TV van rajta, akkor csak meg kell keresni az alkalmazást, miután van internet hozzáférés.

Otthon billentyű >> nyitólap >> YouTube

Otthon billentyű >> beállítások >> hálózat >> hálózat típus >> vezetékes / vezeték nélküli / nem engedélyezett... Talán itt egyértelmű, de ha nem, hívj oda egy 8 evést és beállítja.

2019. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy kell megcsinálni hogy legyen internet hozzáférés?
2019. dec. 31. 10:04
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Te tudod pontosan, de ezen típusoknál ritkább a Wifi, akkor viszont LAN-kábelen tudsz csatlakozni a routerhez.
2019. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek írjam le, ha 50% alattit kapok?
2020. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5

Ez sajnos nekem is derogál ezen az oldalon, amikor szakmai élettapasztalatokat adok át, erre több 10 évvel fiatalabb taknyos hülyegyerek leminősít "hálából".

Mert azt megértem, amikor már leugattam valamiért (butaságért) és előre vállaltam, hogy annak ára lesz, az a része nem is érdekelne.

Amikor a Gyík elindult, rövid idő után ezért is léptem innen, meg a lealázó színvonal miatt.

Mi a francnak tértem vissza, kellene valami jobb helyet találni, ahol nincs ennyi elmebeteg, akik kiforgatják az ember szavait, akik rosszindulatúak, limitáltak.

2020. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!