Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit mér az okos-karkötő?

Mit mér az okos-karkötő?

Figyelt kérdés
Mert nekem semmit...illetve akkor is mér, kiír adatokat ha egy párnára teszem rá, hogy mennyi a vérnyomása...

#okos-karkötő
2019. dec. 31. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Parasztvakítást.
2019. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
A gonor band 5 példálul pulzust, alvást, véroxigént, lépést.
2019. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
*Honor
2019. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem így értettem "Honor" azt tudom hogy mit kellene mérnie!!!!!!

Hanem hogy mit mér? Mert hogy van a családban 2 is és én felvettem mind a kettőt és sem vérnyomás sem pulzus nem volt egyforma...valamint ezen felbuzdulva lépeseket számláltam és ebben is eltérés volt :(

Következett az alvás és láss csudát, abban is teljesen más értékeket mért a két karkötő!

Az a baj hogy már letelt a 14 nap így nem küldhetem vissza :(

...de a csúcs az volt amikor kéz nélkül is minden szívfájdalom nélkül megmérte a levegő,és a párna vérnyomását is!!!

Levonom a következtetést tényleg csak Parasztvakítás az egész...

2020. jan. 1. 11:32
 5/14 anonim ***** válasza:

:)

Mindig is az volt. Dehát a népek hülyék, azt látják amit látni akarnak.

2020. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Alex Fly ***** válasza:

Attól függ...

Az én MiBand 3 jószágom lépést, mozgást és pulzust. Ezekből számolgatja az alvást; vérnyomásmérésre természetesen egyetlen okoskarkötő sem alkalmas...

Végül is nem írtál típust; így még azt sem lehet eldönteni, hogy normális szenzorral felszerelt, megfelelő szoftverrel megtámogatott karkötőről beszélünk, vagy a filléres kínai webáruházak párszáz forintért beszerezhető, ellenőrizhetetlen minőségű és felszereltségű OEM termékeiről...

2020. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha lerakod a párnára a tiéd is mér? :) Amikor lépigetsz, az tényleg annyi amennyi? Főleg ez utóbbit nagyon könnyű ellenőrizni. (bár szerintem úgy hülyeség ahogy van)
2020. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Alex Fly ***** válasza:
A lépést elfogadható pontossággal méri, végül is a lépésszámláló nem egy ördöngösségb hanem egy filléres eszköz. Az alvást pedig természetesen nem méri a párnára helyezve, mivel ha nincs az ember kezén, akkor nincs jel, ami alapján ezt meghatározhatná.
2020. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De ki is próbáltad? :)

A lépésszámláló meg lehetne egészen pontos is. Mégsem az, így aztán akármilyen megmárkázott, az sem ér semmit.

2020. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Alex Fly ***** válasza:

Nyilván egy év alatt volt alkalmam kitapasztalni...

Ha még ötszázszor kérdezed, akkor is.

2020. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!