Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy JBL Tune T120TWS...

Vettem egy JBL Tune T120TWS típusú füllhallgatót, van e valami mód, esetleg valami applikáció vagy nem tudom, ami részletesen mutatná az aksik töltettségi szintjét? Én nem találtam semmit. (többi lent)

Figyelt kérdés
Illetve miről töltsem a nagy aksit, a számitógépről vagy beledughatom hálózatba is?

2020. jan. 3. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

850 mAh kapacitású akku van benne és 2 óra töltési időt ír az adatlap.

Ez nagyjából 500 mA töltőárammal is biztosítható, számítógépről.

De ha kicsit több veszteséggel kalkulálunk, akkor igaz lehet, hogy célszerű 1 A-os dugasztápot használni, ahogy a papíron is szerepel, amit valószínűleg kaptál hozzá.

2020. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De nehogy megkérdezd, hogy neked csak 2 A dugasztáp van és az agyon vágja-e, mert ez már itt is a leggyűlöltebb kérdések egyike.
2020. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak egy kábelt kaptam hozzá meg a gumikat s m l
2020. jan. 3. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs app, nincs töltöttség jelzés. Az akku üzemidő áltlag alatti.
2020. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4óra + 16 óra akksi, nem mondanám rossznak, és írja a százalékot csak nem részletesen, nem tudom miről beszélsz, komoly válaszokat várok
2020. jan. 3. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!