Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik e-cigit válaszam?

Tasi Gergo kérdése:

Melyik e-cigit válaszam?

Figyelt kérdés

Szép napot! 


Szeretnék venni egy e-cigarettát 30 ezerig.


Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen e-cigerettát ajánlotol, ami porlasztós és jó íz és nagyon jó gőz át adása van? Mindegy ha Kínából kell rendlnem mint pl.: Vapeciga.


A márkája az sem számít.


A Vaporesso Luxe-S en gondolkoztam vagy a Grag 2. De nem tudom, hogy tudnátok ezeknél jobbat? Vagy ha nem tudna, akkor valaki megtudná mondani, hogy melyik vásároljam a 2 között?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszát, nagyon sokat segítene.



2020. jan. 13. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

30ert van egy amibe ket cserelhetos akksi van, 6000mah, nagyon jo, sokmindent tud.

Gt8 as porlaszto piszok jó, nem kell 220 watt hogy beteritsd a szobát. Eleg 50-60is. Nem csak a teljesirmeny a lenyeg. Annyin ugyse tolod. A max az 220 W. Nem tudom mar a nevet, de annyit meg igen hogy egy 7ml tank van rajta ami nrg.

2020. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mik az igények? Nagy, 2 akkus zseblehúzós szett, vagy könnyebb, 1 akkus mod? Pen mod esetleg? 18650-es, vagy 20700/21700-as?



Ez ajánlott szett, és EU-ból is jó áron van most, de nem árt máshol is szétnézni:

[link]

2020. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igényem az, hogy 2 aksis legyen! Illetve jó nagy gőzt adjon meg jó ízt.
2020. jan. 14. 09:36
 4/4 anonim ***** válasza:
a te döntésedx én nem ajámlom megvenni
2020. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!