Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért szakad meg a kapcsolat?

Milan111111111111 kérdése:

Miért szakad meg a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Vásároltam az RC autómhoz egy hobbywing 1060 szabályzót és be is építettem a VRX spirit autómba. Amikor kipróbáltam, azt tapasztaltam, hogy amikor előre megyek és fékezés képpen hátra húzom a kart, olyankor hallok egy csippanást és az autó addig nem megy semerre ameddig meg nem hallom ugyan ezt a hangot. Ez az idő változó, néha azonnal lehet vele menni, néha pedig meglehetősen sokat kell erre várni. Mi lehet a gond,mit nem csináltam jól, mit kell átállítanom?

2020. jan. 16. 22:34
 1/1 anonim válasza:

Amikor hallod a csippanást akkor a kormányzás működik?

Nem ismerem ezt a szabályzót de ha esetleg van rá lehetőség akkor újra lehetne "programozni", hátha jó lesz.

2020. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!