Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért serceg és forrósodik az...

Miért serceg és forrósodik az e-cigim?

Figyelt kérdés
Most vettem, már két porlasztót is kipróbáltam, nem az a hiba. Lehet, hogy rosszul szeretltem össze, vagy töltöttem meg a tartályát? Mik a gyakori hibák a kezdőknél?

2020. jan. 17. 21:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Sky Solo Vaporesso a fajtája.
2020. jan. 17. 21:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel a mod-on nem tudod állítani a teljesítményt, mert nincs ilyen elektronika rajta, ezért Ohm-törvénye szerint fogja kiszámolni neked a megfelelő értékeket (ellenállás (Ohm), teljesítmény (Watt), feszültség (Volt), amper(A)).


Gyakorlati megoldás lehet, ha nagyobb levegőzéssel szívod, illetve gyorsabban, esetleg izzítás közben, szívás előtt kis ideig lágyan fújod, utána szívod egyből. Másik megoldás lehet a kisebb teljesítményű porlasztó.

2020. jan. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!