Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik ajándék lenne jobb a...

Melyik ajándék lenne jobb a férjemnek?

Figyelt kérdés

A férjemnek nem sokára lesz a születésnapja és 2 ajándék között vagyok:

- Apple Watch

- Nintendo Switch

Nem tudok dönteni, melyiket lehet jobban kihasználni? Melyik “ad többet”? Okosórája volt, azt is én vettem neki (Xiaomi Amazfit) de a gyerek tönkretette nemrég és nagyon hiányzik neki, ugyanakkor nagyon régóta hajtogatja, hogy mennyire szeretne egy Nintendot tehát az állás 1-1 nem vagyok kisegítve. :D

Akinek van tapasztalata valamelyikkel vagy mindkettővel esetleg az leírná a tippjét nekem? Indokolhattok is és esetleg modellre vonatkozó tippet is szívesen fogadok. Köszönöm! :)



2020. jan. 22. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
iPhone-ja van? mert az Apple Watch csak azzal jó
2020. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, Iphoneja van.
2020. jan. 22. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Apple Watch, ez nem is kérdés, de legalább negyedik generációs, amiben már van EKG is. Ez nagyon hasznos dolog, hidd el, nekem is van... :)

Nintendo Switch-et meg felejtse el. Xbox, vagy PS

2020. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha játszani akar jobban akkor a Nintedo Switch. Az előzőre ne halgass, jelenleg a Nintendo Switch a legjobb konzol a piacon.
2020. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%

Apple watch vs Nintendo? Apple

Apple watch vs Xbox? Apple

Apple watch vs PlayStation 5? Nehéz de marad az alma. :)

2020. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Én az Apple Warchot választanám. Főleg mert iPhonet használ
2020. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!