Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nincs képe a gépnek, mi lehet...

Nincs képe a gépnek, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Most szereltem össze egy félig új, félig használt alkatrészekből álló gépet, de ha bekapcsolom csak a ventilátorok pörögnek, és egy-két LED világít. A monitoron semmi kép nincs!


A gép:

.Alaplap: a320m-k (új)

.Proci: ryzen 3 1200 (új)

.Videokártya: GTX 1050 (használtan vettem)

.táp: 400w (korábban is ezt használtam)

.8gb DDR4 RAM-2400 (eddig is használtam)

.hdd-n pedig Windows 7 van, nem tudom befolyásolja-e



2020. jan. 23. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Kis hangszóró van az alaplapon? Ha nincs, kellene rá kötni egyet, hatékony diagnosztikai eszköz. Ha megszólal, akkor írd le hogy miként, én pedig majd csipogásból jósolok.

Ha nem szól semmit, akkor próbáld videókártya nélkül. A Windowsról ilyenkor még nem is álmodik, szóval az nem befolyásol.

Valamint melyik az az egy-két LED, ami világít?

2020. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sajnos alaplapi hangszóróm nincs.

A videokártya nélküli bekapcsolást próbáltam, de eredménytelenül.

A LED, ami pedig világít, az a bekapcsolást jelző LED (összesen kettő van: a hdd folyamatokról értesítő sárga, és a bekapcsolás jelző kék LED)

2020. jan. 23. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos csipogó nélkül csak találgatni lehet. HDD-t kösd ki, az is okozhat ilyet. Esetleg a RAM-ot vedd ki+tedd vissza, procit szintén. Lehet hogy csak valami kontakthiba.
2020. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kéne az a hangszóró. Esetleg ha van egy nem annyira féltett fülhallgató, annak a dugóját érintsd oda a helyére, de csak nyálas ujjadon keresztül :)
2020. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!