Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Új iPad 10.2, miért tölt fel...

Új iPad 10.2, miért tölt fel ennyire lassan?

Figyelt kérdés
Múlthétvégén lett vásárolva az iStyleban bontatlan csomagolásban egy iPad 10.2 (7.gen) és mikor ki lett bontva be sem kapcsolt annyira le volt merülve. Na fel lett töltve utána de rettenet sokáig tartott... cirka 2-3óra (gondoltam, majd magához tér...) erre ma reggel 9kor feltettem töltőre, 17%-al és most tart 53%-on.... ez normális, hogy ennyire lassú?? pedig gyári töltővel van használva.

2020. jan. 25. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül bekapcsolva az optimális akku töltés (Optimized Battery Charging)? Mivel új a készülék, ezért még tanulja a töltési szokásaid.
2020. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ha jól tudom 12W-os gyári töltő jár hozzá, ez esetben kb 3 óra 1 teljes töltési ciklus.
2020. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem be van kapcsolva, bár nem én használom. Igen 12w körül lehet a töltő. Tehát akkor ha az optimális töltés be van kapcsolva, akkor nincs gáz, nem?

Nekem a pro max-hoz van asszem 18w-os töltő. Mondjuk pik-pak fel is tölti... az már más kérdés h mennyire tesz jót az aksinak.

2020. jan. 26. 11:59
 4/4 anonim ***** válasza:
4Ah-s akku van a 11 Pro Max-ban, a 18W mondhatni standard, a legtöbb konkurencia mobiljai ennél (sokkal) többet tudnak felvenni.
2020. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!